قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
اسباب بازی سکه ای - اسباب بازی تکان دهنده - لوازم پلی اتیلن مهد کودک - وسایل بازی کودکان - توپ استخری سرباز - فروش توپ استخری - تجهیز خانه بازی کودک - خانه بازی کودک

دستگاه تکان دهنده سکه ای و ریموتی

دستگاه های تکان دهنده سکه ای که دستگاه های حرکتی و تاب دهنده کودک هم نامیده میشوند. ساختار این دستگاه ها شامل یک شاسی همراه با یک موتور و پولی و تسمه میباشد که روی این شاسی یک بدنه پلاستیکی که به اشکال مختلف شامل ماشینها ، حیوانات و شخصیت های کارتونی و جذاب برای کودکان است قرار میگیرد . همچنین در بعضی از این دستگاه ها مانیتورهای کوچکی قرار دارد. کودکان با نشستن روی نشیمن بدنه پلاستیکی دستگاه با حرکت و به سمت بالا و پایین رفتن ، تماشای این نمایشگرها و پخش موزیک کودک ، لذت فراوانی میبرند ترکیب این لذت حرکتی و آموزش هنگام مشاهده مونیتور ، هوش و خلاقیت کودکان را افزایش میدهد. از مزایای این دستگاه ها هزینه سرمایه گذاری کم و درآمد خوب آنها بدون نیاز به مربی یا اپراتور است .

طرز کار دستگاه

دستگاه ابتدا باید به یک منبع تغذیه ۲۲۰ ولت توسط دو شاخه دستگاه متصل گردد . سپس دستگاه باید روشن شود و داخل قسمت سکه خور آن یک سکه انداخته شود . دستگاه به صورت اتوماتیک به آرامی شروع به حرکت به سمت بالا و پایین میکند و همزمان دستگاه موزیک کودکانه پخش میکند ( پخش موزیک قابل تنظیم است و میتوان در کنترلر دستگاه آهنگ های مختلفی رو انتخاب نمود ) . همچنین زمان حرکت دستگاه هم قابل تنظیم است و میتوان آن را بین ۱ تا 10 دقیقه تنظیم کرد و بعد از پایان زمان تنظیم شده ، دستگاه به صورت اتوماتیک متوقف میگردد. این دستگاه در شکل های مختلف و با رنگ میزی آمیزی های زیبا در دو نوع وارداتی و تولید داخلی موجود می باشد .


انواع دستگاه تکان دهنده ی وارداتی و فایبرگلاس با تنوع بالا با یکسال گارانتی معتبر شرکتی و قیمت مناسب